Eucharistická

adorace

Neděle

Každou neděli se koná od 17.00 v kostele ve Vejprtech večerní pobožnost složená z modlitby nešpor a pobožnosti před vystavenou Nejsvětější Svátostí.

Pobožnost je ukončena svátostným požehnáním.

Pátek

Eucharistická adorace se koná každý pátek od 12.00 do 17.00, kdy je adorace zakončena svátostným požehnáním a následuje mše svatá.

Zpovídá se od zahájení adorace do 12.30 a od 16.30 do 17.00.

Na 1. pátek v měsíci je ve Vejprtech na závěr adorace                       v 17.00  pouze požehnání,  mše svatá je v 18.00 v kostele Nejsvětějšího   Srdce v Novém Zvolání. Po mši  svaté následuje pobožnost Božskému   Srdci  a svátostné požehnání.

Pobožnosti s adorací

Krátká pobožnost před vystavenou Nejsvětější Svátostí                            se koná v Kovářské každý čtvrtek přede mší svatou v 17.00.

O sobotách, je-li mše svatá v Horní Halži nebo v Českých Hamrech,    se koná krátká pobožnost přede mší svatou  v 17.00.

Římskokatolická farnost Vejprty